Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen Evden Eve Nakliyat Ankara’da Dikmen ilçesi gelişmiş çağdaş bir mahalledir. Nüfus yoğunluğu epey fazla olan yüksek ve orta gelirli insanlarımızın yaşadığı çağdaş ve gelişmiş bir semtimizdir. Lüks ve rahat yaşamayı yeğleyen insanlarımız, çoğu zaman yaşamlarını Dikmen semtimizde sürdürmeye devam etmektedir. Dikmen’de nakliye hizmeti profesyonel ve lüks olarak sunulmaktadır.Dikmen semtimize sayısız nakliyat hizmetleri sunduk ve sunmaya çalışıyoruz. Satın alan memnuniyetine endeksli plan ve projelerimiz ile lüks ve kaliteli hizmet anlayışı içerisindeyiz.

Dikmen Nakliyat

Ankara Nakliye Fiyatları

Dikmen Nakliyat sektörünün hiyerarşisi içinde taleplerden kaynaklı taşımacılık hizmeti kategorize olmuş ve çeşitlilik kazanmıştır. Ankara Ağaoğlu Dikmen nakliyat şirketi olarak insanlarımıza sunduğumuz hizmetler şu şekilde oluşmaktadır;

Ücresiz ekspertiz hizmeti

Ambalaj ve paketleme hizmeti

Montaj ve demontaj hizmeti

Evden eve taşıma

Asansörlü nakliyat

Şehirler arası taşıma

Parça eşya taşımacılık

Ofis ve yazıhane taşımacığı

Şehiriçi nakliye

Bu hizmetler çerçevesinde taşımacılık talep eden insanlarımıza işinin uzmanı elemanlarımız ile hasarsız ve kaliteli hizmet sunmanın gayretindeyiz. Müşterilerimize her aşamada firmamızı muhatap alarak kendilerine problemsiz ve güvenli bir taşınmanın garantisini sunmaktayız. Bu zamana kadar sunduğumuz hizmetlerden kaynaklı hiç bir sorun ve şikayetle asla karşılaşmadık. Her zaman müşterilerimizin görüş ve isteklerine olgun bir bicimde yaklaşmaya çalıştık. Müşterilerimize hasarsız ve sigortalı taşımacılık sunarak Dikmen semtimizde maksimum tercih edilen nakliye firmalarından biri olmayı başardık.

dikmen evden eve nakliyat
dikmen nakliyat

Dikmen’de İnsanlar Taşınıyor.

 

Dikmen evden eve nakliyat

Çankaya Nakliyat‘da bulunan firmamızın bu aşamaya gelmesinde personelimiz ve çalışanlarımızın katkısı çok fazladır. İşinde tecrübeyle ve profesyonel bir yaklaşım sunarak firmamızı bu aşamaya getiren çalışanlarımız  şirketimizin gizli saklı kahramanlarıdır. Nakliye hizmeti benzer biçimde her aşamanın planlı ve projeli olarak sunulması gerekmektedir. Nakliyat şirketimizin maksimum sunmuş olduğu hizmetin başında evden eve nakliyat gelmektedir. Sunduğumuz bu hizmeti sizlere aşamaları ve detayları ile birlikte sunarak, firmamızın müşterilerine karşı sunduğu taşıma hizmetlerdeki kaliteyi çözümleme etmenizde yardımcı olacağı düşüncesindeyiz.

Müşterilerimiz genellikle telefon ve internet üzerinden firmamıza ulaşır ve taşımacılık fiyat teklifi talep ederler.Eğer Ankara il sınırları içerisinde ikamet ediyorlar ise ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz.Ekspertizimiz bulunan adrese gelerek;

Binanın yapı durumu

Bina asansör durumu

Eşyaların miktarı

Nakliyenin yapılacağı adres

 

Evinizi Ekonomik Taşıyoruz.

şeklinde soruları müşterimize yönelterek ve ön incelemeler yaparak bir rapor oluşturur. Bu raporu firmamızla paylaşarak rapor hakkında istişare edilir.Ekspertizimiz müşterimize nasıl bir taşınma lüzumlu aşamalarıyla ve nelere dikkat edilmesi lüzumlu o mevzuda müşterinin bilgilendirmesini yaparak firmamızın münasip gördüğü en uygun fiyatı sunar. Fiyat konusunda müşteri ile anlaşıldığında lüzumlu görülürse sigortalı taşımacılık sözleşmesi ile beraber anlaşma imzalanır. Ankara dışından arayıp nakliye hakkında fiyat talep edildiğinde soru – cevap yöntemi ile analiz edilerek titiz bir halde uygun fiyatın sunulması sağlanır.

Taşınma tarihi ve saati yaklaştığında 5 kişilik ekip oluşturarak ve nasıl bir taşıma gerçekleşecek onun hakkında bilgilendirme yapmaktayız.Taşınmadan önce kaliteli ve çok dayanıklı ambalaj ve paketleme malzemelerinin teminini sağlarız. Nakliyenin yapılacağı adrese doğru yola çıkarız. Adrese geldiğimizde ise hemen iş paylaşımı yaparak işe başlamış oluruz.Daima işin başında denetim amaçlı bir elemanımız işleyişi takip etmektedir. Marangozcunuz ve tesisatçımız evde bulunan mobilya,dolap,vestiyer,şifon,beyaz eşya,elektronik cihazların demonte ( sökülme işlemi ) titiz bir şekilde yapmaktadır. Bu eşyalar hassaslık bakımından kategorize edilerek ambalaj ve paketlemesi yapılarak üzerine notlar yazılır.Evimizdeki tüm eşyalar bu düzen içerisinde ambalajlanıp paketlenir. Mutfak eşyaları için de duba ve köpülerimiz ile eşyalarınız kutulanır.Elbiselerinizin ütüsü dahi bozulmadan giysi dolaplarımıza yerleştirilerek taşınması sağlanır.

Dikmen Evden Eve Nakliyat

En önemli iş olan ambalaj ve paketleme işleminin tamamlanması peşinden eşyaların taşınması aşamasına geçilir.Eğer bina yüksek katlı ise modüler asansör yardım ile taşınması sağlanır. Modüler asansörler 10,20,Katlara kadar yükselebilen asansörlü enstrumanlarımız toplamda 400 kilo eşyayı taşıyarak sıfır hasar ile araca indirilmesi sağlanır.Araca indirilen eşyaların istifi ( araç içerisine eşyaların dizilmesi ) sağlanır. İstif mevzusunda tecrübeli olan elemanımız üzerindeki notlara ve eşyaların hassasiyet bakımına bakılırsa inceleyerek araca eşyaların dizilmesini yapar. Araca yerleştirilen eşyalar olası yol durumu düşünülerek taşıma aracımızın kasasının belirli noktalarından sabitlenerek sarsılma ve dökülme benzer biçimde sorunların tamamen ortadan kaldırması sağlanmış olur. Tam güvenli olarak aracımız belirtilen rotaya uygun şekilde yeni adrese doğru yola çıkar. Belirtilen adrese geldiğinde taşıma aracımız aynı disiplin ile bu sefer araçtaki eşyaların eve taşınması sağlanır. Giriş ve 1,2 katlara kadar taşıma elemanlarımız eşyaları sırtlarında taşıyabilmektedir.Daha yüksek katlarda modüler asansörümüz ile eşyalarınız pencere veya balkondan yeni evinize taşınır. Eşyalar eve indirildikçe eşyaların ambalaj ve paketlemesi sökülerek alan kişi komutuyla istenilen noktalara eşyaların yerleştirilmesi yapılır. Marangozcumuz ve döşemçımız mobilya ve beyaz eşya gibi cihazların montaj ( birleştirme ) işlemini yapmaktadır. Anlaştığımız nakliye fiyatı talep edilerek satın alan memnuniyetini de sağlandıktan sonrasında taşımacılık hizmetini sorunsuz bir halde tamamlamış oluruz.

Dikmen Nakliyat Firması

Nakliye firmamızın Dikmen evden eve taşıma hizmeti bu şekilde kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Her vakit müşterilerimizin istekleri ve görüşlerine bakılırsa hareket ederek işimizi en iyi şekilde oluşturmaya çalışmaktayız. şirket olarak sunduğumuz bir çok hizmetlerimizi galerimiz sayfasından detaylı olarak inceleyerek düşünce edinebilirsiniz. Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen Evden Eve Nakliyat

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.